Українська система освіти

Під освітньою системою в Україні розуміється сукупність навчальних закладів, комплексу методичних рекомендацій і відповідних освітніх програм.

Під освітньою системою в Україні розуміється сукупність навчальних закладів, комплексу методичних рекомендацій і відповідних освітніх програм. З організаційної точки зору система освіти в Україні складається з навчальних закладів різного профілю і типу акредитація. У країні функціонує розгалужена мережа державних науково-виробничих компаній, наукових інститутів та галузевих навчальних підприємств.

Дошкільна

На дошкільному рівні виховання і навчання відбувається в родині, спеціальних дошкільних закладах і має на меті забезпечити фізичне і псіхологіческоеМалиші українського дитячого садка здоров’я малюків, їх всебічну розвиненість, придбання необхідного досвіду, вироблення навичок і умінь, потрібних в подальшому навчанні. На рівні системи дошкільної освіти в Україні діти отримують гармонійне і збалансоване виховання і освіту.

Основне завдання дошкільного навчання – це забезпечення доступного високоякісного підготовчого освіти в сукупності з вихованням здорової дитини і цілісної особистості. Країна поступово рухається до створення оновленої педагогічної системи, яка повинна з’єднати національні традиції з основними досягненнями світової освітньої думки.

У країні працює кілька десятків дошкільних організацій з варіативним підходом до виховання, утримання та навчання дітей. Тобто батьки можуть вибрати групи і колективи, які, на їхню думку, найбільш повно підійдуть характеру малюка.

Шкільне

Початкову освіту триває 4 роки. Вчитися починають діти, яким виповнилося 6 років, якщо результат психологічного співбесіди і медичного обстеження показав відсутність протипоказань до систематичного навчання.

На основну школу система освіти в Україні відвела 5 років. Ці роки повинні закласти фундамент загальної освіти для кожного школяра, сформувати в ньому бажання і готовність зробити вибір, реалізувати форму і профіль подальшого навчання. На цій стадії в загальноосвітніх структурах для учнів продукуються умови, що дозволяють самостійно і поглиблено вивчати окремі предмети, які зможуть забезпечити вибір місця навчання на наступному етапі.

Вища

Вузи мають можливість вести освітню діяльність, якщо Міністерство освіти і науки України видасть їм відповідну нормативам ліцензію. Такі заклади наділені повноваженнями вручати документи державного зразка про закінчення навчання.

Постдипломні практику можуть здійснювати ті вузи України, які мають відповідними кафедрами, науковими лабораторіями та дослідницькими центрами.

Panasjuk Inna Petrivna

Слідкуй за нами

Не соромтесь, звертайтесь. Ми любимо зустрічатися з цікавими людьми та заводити нових друзів.